icon-arrow-left-mob-search
Калушicon-arrow-right-mob-search
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back
Розклад автовокзалів і автостанцій Калуш

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Калуш . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Калуш - Грабів , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Калуш

В Калуш знаходиться 279 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калуш в місті Калуш , яка знаходиться за адресою вулиця Привокзальна; будинок 15 . У день вона обслуговує 1542 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 134 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Калуш

Автобусними перевезеннями з Калуш займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Калуське Атп , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Калуш

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 21 грн, а найдорожчий 2640. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Калуш

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Калуш і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Калуш
Кількість автостанцій в країні279
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста134
Найдешевший квиток21
Найдорожчий квиток2640
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникКалуське Атп
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Калуш

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Калуш