Квитки на автобус Жешув – Калуш

Список рейсів на завтра по напрямку Жешув – Калуш


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ряшів – Калуш ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ряшів, розклад автобусів з м. Калуш.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Калуш — Ряшів.

Автобусні рейси Ряшів – Калуш

Автобуси Ряшів – Калуш відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 25 рейсів. Дістатися з міста Ряшів в місто Калуш автобусом можна за 8 ч 15 мин. Відстань між містами становить 245 км.

Вартість квитків на автобус Ряшів – Калуш

В середньому ціна квитка становить 564 грн. Найдешевший квиток коштує 480 грн, а найдорожчий 751 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ряшів – Калуш

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 12 квитків Ряшів – Калуш.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ряшів і Калуш займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ряшів

В місті Ряшів знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Автостанції Калуш

В місті Калуш знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Калуш , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; будинок 15 .

Зведена інформація по напрямку Ряшів – Калуш
Середня ціна квитка564 грн
Найдорожчий квиток751 грн
Найдешевший квиток480 грн
Найшвидший рейс8 ч 15 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку3
Місто Ряшів пов’язане з автостанціями1217