icon-arrow-left-mob-search
Селидовеicon-arrow-right-mob-search
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back
Розклад автовокзалів і автостанцій Селидове

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Селидове . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Селидове - Бориспіль , по цьому маршруту відправляється 144 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Селидове

В Селидове знаходиться 20 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Селидове в місті Селидове , яка знаходиться за адресою Селидове . У день вона обслуговує 244 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 5 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Селидове

Автобусними перевезеннями з Селидове займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Св-Транс Плюс Тк , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Man (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Селидове

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 350 грн, а найдорожчий 450. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Селидове

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Селидове і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Селидове
Кількість автостанцій в країні20
Частота рейсів на тиждень144
Можна поїхати в міста5
Найдешевший квиток350
Найдорожчий квиток450
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникСв-Транс Плюс Тк
Найпопулярніша автостанція в країніСелидове

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Селидове