Список рейсів з м. Делятин

Розклад автовокзалів і автостанцій Делятин

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Делятин. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Делятин - Острава , по цьому маршруту відправляється 162 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Делятин

В Делятин знаходиться 14 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Делягін в місті Делятин , яка знаходиться за адресою Делятин . У день вона обслуговує 153 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 7 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Делятин

Автобусними перевезеннями з Делятин займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник D.M.D-Group , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Van Hool Eos (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Делятин

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 788 грн, а найдорожчий 1225. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Делятин

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Делятин і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Делятин
Кількість автостанцій в країні14
Частота рейсів на тиждень162
Можна поїхати в міста7
Найдешевший квиток788
Найдорожчий квиток1225
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникD.M.D-Group
Найпопулярніша автостанція в країніДелягін