Список рейсів з м. Золочів

Список рейсів до м. Золочів

Розклад автовокзалів і автостанцій Золочів

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Золочів. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Золочів - Мінськ , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Золочів

В Золочів знаходиться 1035 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це зупинка Золочів в місті Золочів , яка знаходиться за адресою вулиця Бродівська; будинок 2В . У день вона обслуговує 1582 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 235 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Золочів

Автобусними перевезеннями з Золочів займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Золочів

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 49 грн, а найдорожчий 1721. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Золочів

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Золочів і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Золочів
Кількість автостанцій в країні1035
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста235
Найдешевший квиток49
Найдорожчий квиток1721
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країнізупинка Золочів