Розклад автовокзалів і автостанцій Измаил

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Измаил. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ізмаїл - Київ , по цьому маршруту відправляється 355 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Измаил

В Измаил знаходиться 138 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Стоп «Бар-Bros-Анджелес» в місті Ізмаїл , яка знаходиться за адресою траса М-15 . У день вона обслуговує 348 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 29 інших населених пунктів в 7 країнах.

Перевізники Измаил

Автобусними перевезеннями з Измаил займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник M & D Travel Group , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Измаил

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 60 грн, а найдорожчий 2100. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Измаил

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Измаил і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Измаил
Кількість автостанцій в країні138
Частота рейсів на тиждень355
Можна поїхати в міста29
Найдешевший квиток60
Найдорожчий квиток2100
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни7
Найпопулярніший перевізникM & D Travel Group
Найпопулярніша автостанція в країніСтоп «Бар-Bros-Анджелес»