Розклад автовокзалів і автостанцій Великі Дедеркали

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Великі Дедеркали. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Великі Дедеркали - Ковель , по цьому маршруту відправляється 162 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Великі Дедеркали

В Великі Дедеркали знаходиться 12 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Великі Дедеркали в місті Великі Дедеркали , яка знаходиться за адресою траса Т-20-08 . У день вона обслуговує 52 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 6 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Великі Дедеркали

Автобусними перевезеннями з Великі Дедеркали займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Авто-Експерт , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Myk (Cb) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Великі Дедеркали

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 56 грн, а найдорожчий 224. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Великі Дедеркали

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Великі Дедеркали і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Великі Дедеркали
Кількість автостанцій в країні12
Частота рейсів на тиждень162
Можна поїхати в міста6
Найдешевший квиток56
Найдорожчий квиток224
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникАвто-Експерт
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Великі Дедеркали