Квитки на автобус з м. Краматорськ

Список рейсів з м. Краматорськ


Розклад автовокзалів і автостанцій Краматорськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Краматорськ . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Краматорськ - Харків , по цьому маршруту відправляється 291 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Краматорськ

В Краматорськ знаходиться 424 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Краматорськ в місті Краматорськ , яка знаходиться за адресою бульвар Машинобудівників; будинок 28 . У день вона обслуговує 814 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 140 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Краматорськ

Автобусними перевезеннями з Краматорськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Краматорськ Автотранспортне Підприємство 11410 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз-25 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Краматорськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 14 грн, а найдорожчий 2414. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Краматорськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Краматорськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Краматорськ
Кількість автостанцій в країні424
Частота рейсів на тиждень291
Можна поїхати в міста140
Найдешевший квиток14
Найдорожчий квиток2414
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникКраматорськ Автотранспортне Підприємство 11410
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Краматорськ