Квитки на автобус Слов'янськ – Краматорськ

Список рейсів на завтра по напрямку Слов'янськ – Краматорськ


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Слов'янськ – Краматорськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Слов'янськ, розклад автобусів з м. Краматорськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Краматорськ — Слов'янськ.

Автобусні рейси Слов'янськ – Краматорськ

Автобуси Слов'янськ – Краматорськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 643 рейсів. Дістатися з міста Слов'янськ в місто Краматорськ автобусом можна за 0 ч 15 мин. Відстань між містами становить 16 км.

Вартість квитків на автобус Слов'янськ – Краматорськ

В середньому ціна квитка становить 24 грн. Найдешевший квиток коштує 22 грн, а найдорожчий 26 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Слов'янськ – Краматорськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 5 квитків Слов'янськ – Краматорськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Слов'янськ і Краматорськ займається 21 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Слов'янськ

В місті Слов'янськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Слов'янськ , що знаходится за адресою Слов'янськ .

Автостанції Краматорськ

В місті Краматорськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Краматорськ , що знаходится за адресою бульвар Машинобудівників; будинок 28 .

Зведена інформація по напрямку Слов'янськ – Краматорськ
Середня ціна квитка24 грн
Найдорожчий квиток26 грн
Найдешевший квиток22 грн
Найшвидший рейс0 ч 15 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку21
Місто Слов'янськ пов’язане з автостанціями690