Квитки на автобус з м. Слов'янськ

Список рейсів з м. Слов'янськ


Розклад автовокзалів і автостанцій Слов'янськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Слов'янськ . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Слов'янськ - Харків , по цьому маршруту відправляється 212 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Слов'янськ

В Слов'янськ знаходиться 396 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Слов'янськ в місті Слов'янськ , яка знаходиться за адресою Слов'янськ . У день вона обслуговує 876 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 110 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Слов'янськ

Автобусними перевезеннями з Слов'янськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Яцура С.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз-25 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Слов'янськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 20 грн, а найдорожчий 2414. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Слов'янськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Слов'янськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Слов'янськ
Кількість автостанцій в країні396
Частота рейсів на тиждень212
Можна поїхати в міста110
Найдешевший квиток20
Найдорожчий квиток2414
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникПідприємець Яцура С.В.
Найпопулярніша автостанція в країніСлов'янськ

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Слов'янськ