Квитки на автобус Слов'янськ – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Слов'янськ – Київ


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Слов'янськ – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Слов'янськ, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Слов'янськ.

Автобусні рейси Слов'янськ – Київ

Автобуси Слов'янськ – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 8 рейсів. Дістатися з міста Слов'янськ в місто Київ автобусом можна за 10 ч 40 мин. Відстань між містами становить 650 км.

Вартість квитків на автобус Слов'янськ – Київ

В середньому ціна квитка становить 568 грн. Найдешевший квиток коштує 500 грн, а найдорожчий 636 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Слов'янськ – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 5 квитків Слов'янськ – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Слов'янськ і Київ займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Слов'янськ

В місті Слов'янськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Слов'янськ , що знаходится за адресою Слов'янськ .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Слов'янськ – Київ
Середня ціна квитка568 грн
Найдорожчий квиток636 грн
Найдешевший квиток500 грн
Найшвидший рейс10 ч 40 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку2
Місто Слов'янськ пов’язане з автостанціями690