Список рейсів до м. Нова Одеса

Розклад автовокзалів і автостанцій Нова Одеса

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Нова Одеса. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Нова Одеса - Вознесенськ , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Нова Одеса

В Нова Одеса знаходиться 45 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Нова Одеса в місті Нова Одеса , яка знаходиться за адресою вулиця Кухарева; будинок 8 . У день вона обслуговує 209 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 15 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Нова Одеса

Автобусними перевезеннями з Нова Одеса займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Малофєєв А.М. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Van Hool 2 (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Нова Одеса

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 65 грн, а найдорожчий 600. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Нова Одеса

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Нова Одеса і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Нова Одеса
Кількість автостанцій в країні45
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста15
Найдешевший квиток65
Найдорожчий квиток600
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Малофєєв А.М.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Нова Одеса