Розклад руху автобусів та маршруток з м. Білогір'я

Сортувати

00:00
Білогір'я
Автостанція Білогір'я
00:00
Великі Дедеркали
Автостанція Великі Дедеркали
0 год 49 хв
50 UAH
"Авто-Експерт" ПП
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Авто-Експерт" ПП
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Білогір'я
Автостанція Білогір'я
вул. Бондарчука, буд. 19
Великі Дедеркали
Автостанція Великі Дедеркали
траса Т-20-08
50 UAH

Дата останнього оновлення: 2.12.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Білогір'я ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Білогір'я

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Білогір'я . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Білогір'я – Дубно , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Білогір'я

В місті Білогір'я знаходиться 12 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Білогір'я , який знаходиться за адресою вулиця Бондарчука; будинок 19 . Середня кількість рейсів - 42 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Білогір'я в 6 інших населених пунктів в 1 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Авто-Експерт , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Mercedes Myk (Cb) ".

Перевізники м. Білогір'я

Автобусними перевезеннями з міста Білогір'я займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Білогір'я

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 75 грн., а найдорожчий 256 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Білогір'я

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Білогір'я

Кількість автостанцій в місті: 12
Частота рейсів в тиждень: 180
Можна поїхати в міста: 6
Найдешевший квиток: 75
Найдорожчий квиток: 256
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 1
Найпопулярніший перевізник: Авто-Експерт
Найпопулярніша автостанція в країні: Автостанція Білогір'я

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Білогір'я

ЗМІ про нас