Список рейсів з м. Могилів-Подільський

Список рейсів до м. Могилів-Подільський

Розклад автовокзалів і автостанцій Могилів-Подільський

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Могилів-Подільський. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Могилів-Подільський - Яришів , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Могилів-Подільський

В Могилів-Подільський знаходиться 118 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Могилів-Подільський в місті Могилів-Подільський , яка знаходиться за адресою вулиця Пушкінська; будинок 41 . У день вона обслуговує 347 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 70 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Могилів-Подільський

Автобусними перевезеннями з Могилів-Подільський займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Атп Кривешко , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз А 7923 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Могилів-Подільський

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 31 грн, а найдорожчий 946. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Могилів-Подільський

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Могилів-Подільський і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Могилів-Подільський
Кількість автостанцій в країні118
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста70
Найдешевший квиток31
Найдорожчий квиток946
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникПідприємець Атп Кривешко
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Могилів-Подільський