Розклад автовокзалів і автостанцій Надвірна

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Надвірна. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Надвірна - Орел , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Надвірна

В Надвірна знаходиться 44 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Надвірна в місті Надвірна , яка знаходиться за адресою вулиця Вокзальна; дім 2 . У день вона обслуговує 259 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 31 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Надвірна

Автобусними перевезеннями з Надвірна займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник D.M.D-Group , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Man . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Надвірна

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 130 грн, а найдорожчий 1225. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Надвірна

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Надвірна і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Надвірна
Кількість автостанцій в країні44
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста31
Найдешевший квиток130
Найдорожчий квиток1225
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникD.M.D-Group
Найпопулярніша автостанція в країніАвтобусна станція Надвірна