Список рейсов из г. Коломия

Список рейсов в г. Коломия

Розклад автовокзалів і автостанцій Коломия

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Коломия. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Коломия - Варшава , по цьому маршруту відправляється 203 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Коломия

В Коломия знаходиться 908 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це зупинка Коломия в місті Коломия , яка знаходиться за адресою вулиця Бориса Антоненко-Давидовича; будинок 15 . У день вона обслуговує 3399 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 330 інших населених пунктів в 10 країнах.

Перевізники Коломия

Автобусними перевезеннями з Коломия займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Коломийське Атп , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес-18 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Коломия

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 18 грн, а найдорожчий 3529. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Коломия

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Коломия і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Коломия
Кількість автостанцій в країні908
Частота рейсів на тиждень203
Можна поїхати в міста330
Найдешевший квиток18
Найдорожчий квиток3529
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни10
Найпопулярніший перевізникКоломийське Атп
Найпопулярніша автостанція в країнізупинка Коломия