Квитки на автобус з м. Кривий Ріг

Список рейсів з м. Кривий Ріг


Розклад автовокзалів і автостанцій Кривий Ріг

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Кривий Ріг . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Кривий Ріг - Дніпро , по цьому маршруту відправляється 3749 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Кривий Ріг

В Кривий Ріг знаходиться 9690 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Кривий Ріг , яка знаходиться за адресою вулиця Дніпропетровське шосе; будинок 1А . У день вона обслуговує 1374 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 475 інших населених пунктів в 6 країнах.

Перевізники Кривий Ріг

Автобусними перевезеннями з Кривий Ріг займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Данилко М.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес (М'Я) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Кривий Ріг

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 22 грн, а найдорожчий 2788. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Кривий Ріг

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Кривий Ріг і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Кривий Ріг
Кількість автостанцій в країні9690
Частота рейсів на тиждень3749
Можна поїхати в міста475
Найдешевший квиток22
Найдорожчий квиток2788
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни6
Найпопулярніший перевізникПідприємець Данилко М.В.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Кривий Ріг