Список рейсів з м. Шумськ

Список рейсів до м. Шумськ

Розклад автовокзалів і автостанцій Шумськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Шумськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Шумськ - Рики , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Шумськ

В Шумськ знаходиться 36 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Шумськ в місті Шумськ , яка знаходиться за адресою вулиця Українська; будинок 1 . У день вона обслуговує 231 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 13 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Шумськ

Автобусними перевезеннями з Шумськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Палько В.А. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Setra (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Шумськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 104 грн, а найдорожчий 784. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Шумськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Шумськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Шумськ
Кількість автостанцій в країні36
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста13
Найдешевший квиток104
Найдорожчий квиток784
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникПідприємець Палько В.А.
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Шумськ