Список рейсів з м. Южноукраїнськ

Список рейсів до м. Южноукраїнськ

Розклад автовокзалів і автостанцій Южноукраїнськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Южноукраїнськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Южноукраїнськ - Київ , по цьому маршруту відправляється 776 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Южноукраїнськ

В Южноукраїнськ знаходиться 545 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Южноукраїнськ в місті Южноукраїнськ , яка знаходиться за адресою вулиця Дружби Народів; будинок 27 . У день вона обслуговує 1572 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 170 інших населених пунктів в 6 країнах.

Перевізники Южноукраїнськ

Автобусними перевезеннями з Южноукраїнськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Оріон-Авто , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Неоплан . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Южноукраїнськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 25 грн, а найдорожчий 13622. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Южноукраїнськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Южноукраїнськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Южноукраїнськ
Кількість автостанцій в країні545
Частота рейсів на тиждень776
Можна поїхати в міста170
Найдешевший квиток25
Найдорожчий квиток13622
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни6
Найпопулярніший перевізникОріон-Авто
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Южноукраїнськ