Квитки на автобус з м. Хуст

Список рейсів з м. Хуст


Розклад автовокзалів і автостанцій Хуст

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Хуст . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Хуст - Кушниця , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Хуст

В Хуст знаходиться 388 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанція Хуст в місті Хуст , яка знаходиться за адресою вулиця Івана Франка; будинок 118 . У день вона обслуговує 559 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 113 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Хуст

Автобусними перевезеннями з Хуст займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Мукачівське Атп 12106 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз Ао79.23 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Хуст

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 25 грн, а найдорожчий 1882. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Хуст

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Хуст і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Хуст
Кількість автостанцій в країні388
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста113
Найдешевший квиток25
Найдорожчий квиток1882
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникМукачівське Атп 12106
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанція Хуст

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Хуст