Список рейсов из г. Покровськ

Список рейсов в г. Покровськ

Розклад автовокзалів і автостанцій Покровськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Покровськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Покровськ - Київ , по цьому маршруту відправляється 221 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Покровськ

В Покровськ знаходиться 168 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Покровск в місті Покровськ , яка знаходиться за адресою Покровск . У день вона обслуговує 612 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 49 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Покровськ

Автобусними перевезеннями з Покровськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Добропольское Атп , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз-25 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Покровськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 21 грн, а найдорожчий 1347. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Покровськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Покровськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Покровськ
Кількість автостанцій в країні168
Частота рейсів на тиждень221
Можна поїхати в міста49
Найдешевший квиток21
Найдорожчий квиток1347
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникДобропольское Атп
Найпопулярніша автостанція в країніПокровск