Квитки на автобус з м. Іванівці

Список рейсів з м. Іванівці


Розклад автовокзалів і автостанцій Іванівці

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Іванівці . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Іванівці - Вінниця , по цьому маршруту відправляється 117 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Іванівці

В Іванівці знаходиться 8 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Ivanovtsи в місті Іванівці , яка знаходиться за адресою траса Р63 . У день вона обслуговує 35 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 4 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Іванівці

Автобусними перевезеннями з Іванівці займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Ярмійчук К. О. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Sprinter . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Іванівці

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 180 грн, а найдорожчий 400. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Іванівці

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Іванівці і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Іванівці
Кількість автостанцій в країні8
Частота рейсів на тиждень117
Можна поїхати в міста4
Найдешевший квиток180
Найдорожчий квиток400
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Ярмійчук К. О.
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Ivanovtsи

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Іванівці