Список рейсів з м. Ромни

Список рейсів до м. Ромни

Розклад автовокзалів і автостанцій Ромни

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Ромни. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ромни - Варшава , по цьому маршруту відправляється 13 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Ромни

В Ромни знаходиться 2 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Ромни в місті Ромни , яка знаходиться за адресою Ромни . У день вона обслуговує 10 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 1 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Ромни

Автобусними перевезеннями з Ромни займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Еліт Експрес , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Sprinter . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Ромни

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 1000 грн, а найдорожчий 1000. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Ромни

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Ромни і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ромни
Кількість автостанцій в країні2
Частота рейсів на тиждень13
Можна поїхати в міста1
Найдешевший квиток1000
Найдорожчий квиток1000
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникЕліт Експрес
Найпопулярніша автостанція в країніРомни