Квитки на автобус Прага – Нюрнберг

Список рейсів на завтра по напрямку Прага – Нюрнберг


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Прага – Нюрнберг ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Прага, розклад автобусів з м. Нюрнберг.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Нюрнберг — Прага.

Автобусні рейси Прага – Нюрнберг

Автобуси Прага – Нюрнберг відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 89 рейсів. Дістатися з міста Прага в місто Нюрнберг автобусом можна за 3 ч 35 мин. Відстань між містами становить 302 км.

Вартість квитків на автобус Прага – Нюрнберг

В середньому ціна квитка становить 545 грн. Найдешевший квиток коштує 433 грн, а найдорожчий 1151 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Прага – Нюрнберг

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 46 квитків Прага – Нюрнберг.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Прага і Нюрнберг займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Прага

В місті Прага знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц , що знаходится за адресою вулиця Крізікова; будинок 6 .

Автостанції Нюрнберг

В місті Нюрнберг знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Нюрнберг , що знаходится за адресою Кеті-Штробель-Штрассе .

Зведена інформація по напрямку Прага – Нюрнберг
Середня ціна квитка545 грн
Найдорожчий квиток1151 грн
Найдешевший квиток433 грн
Найшвидший рейс3 ч 35 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку2
Місто Прага пов’язане з автостанціями1066