Квитки на автобус Прага – Брашов

Список рейсів на завтра по напрямку Прага – Брашов


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Прага – Брашов ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Прага, розклад автобусів з м. Брашов.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Брашов — Прага.

Автобусні рейси Прага – Брашов

Автобуси Прага – Брашов відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Прага в місто Брашов автобусом можна за 18 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1159 км.

Вартість квитків на автобус Прага – Брашов

В середньому ціна квитка становить 3115 грн. Найдешевший квиток коштує 2159 грн, а найдорожчий 4071 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Прага – Брашов

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Прага – Брашов.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Прага і Брашов займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Прага

В місті Прага знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц , що знаходится за адресою вулиця Крізікова; будинок 6 .

Автостанції Брашов

В місті Брашов знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Брашов , що знаходится за адресою Брашов .

Зведена інформація по напрямку Прага – Брашов
Середня ціна квитка3115 грн
Найдорожчий квиток4071 грн
Найдешевший квиток2159 грн
Найшвидший рейс18 ч 30 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку2
Місто Прага пов’язане з автостанціями1066

Інші маршрути у м. Брашов