Квитки на автобус Кропивницький – Люблін

Список рейсів на завтра по напрямку Кропивницький – Люблін


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кропивницький – Люблін ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кропивницький, розклад автобусів з м. Люблін.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Люблін — Кропивницький.

Автобусні рейси Кропивницький – Люблін

Автобуси Кропивницький – Люблін відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 37 рейсів. Дістатися з міста Кропивницький в місто Люблін автобусом можна за 16 ч 35 мин. Відстань між містами становить 910 км.

Вартість квитків на автобус Кропивницький – Люблін

В середньому ціна квитка становить 1103 грн. Найдешевший квиток коштує 950 грн, а найдорожчий 1376 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кропивницький – Люблін

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 59 квитків Кропивницький – Люблін.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кропивницький і Люблін займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кропивницький

В місті Кропивницький знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кропивницкий , що знаходится за адресою Олександрійське шосе; будинок 1 .

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Кропивницький – Люблін
Середня ціна квитка1103 грн
Найдорожчий квиток1376 грн
Найдешевший квиток950 грн
Найшвидший рейс16 ч 35 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку6
Місто Кропивницький пов’язане з автостанціями1142