Квитки на автобус Краків – Прага

Список рейсів на завтра по напрямку Краків – Прага


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Краків – Прага ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Краків, розклад автобусів з м. Прага.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Прага — Краків.

Автобусні рейси Краків – Прага

Автобуси Краків – Прага відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 26 рейсів. Дістатися з міста Краків в місто Прага автобусом можна за 7 ч 40 мин. Відстань між містами становить 472 км.

Вартість квитків на автобус Краків – Прага

В середньому ціна квитка становить 885 грн. Найдешевший квиток коштує 579 грн, а найдорожчий 1172 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Краків – Прага

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Краків – Прага.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Краків і Прага займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Автостанції Прага

В місті Прага знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц , що знаходится за адресою вулиця Крізікова; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Краків – Прага
Середня ціна квитка885 грн
Найдорожчий квиток1172 грн
Найдешевший квиток579 грн
Найшвидший рейс7 ч 40 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку8
Місто Краків пов’язане з автостанціями1707

Інші маршрути з м. Краків

Інші маршрути у м. Прага