Квитки на автобус Познань – Кам'янське

Список рейсів на завтра по напрямку Познань – Кам'янське


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Познань – Кам'янське ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Познань, розклад автобусів з м. Кам'янське.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кам'янське — Познань.

Автобусні рейси Познань – Кам'янське

Автобуси Познань – Кам'янське відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Познань в місто Кам'янське автобусом можна за 30 ч 35 мин. Відстань між містами становить 1586 км.

Вартість квитків на автобус Познань – Кам'янське

В середньому ціна квитка становить 1463 грн. Найдешевший квиток коштує 1390 грн, а найдорожчий 1500 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Познань – Кам'янське

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 117 квитків Познань – Кам'янське.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Познань і Кам'янське займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Автостанції Кам'янське

В місті Кам'янське знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Володимира Сіренка; дім 3 .

Зведена інформація по напрямку Познань – Кам'янське
Середня ціна квитка1463 грн
Найдорожчий квиток1500 грн
Найдешевший квиток1390 грн
Найшвидший рейс30 ч 35 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку2
Місто Познань пов’язане з автостанціями1113