Квитки на автобус Люблін – Немирів

Список рейсів на завтра по напрямку Люблін – Немирів


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Люблін – Немирів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Люблін, розклад автобусів з м. Немирів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Немирів — Люблін.

Автобусні рейси Люблін – Немирів

Автобуси Люблін – Немирів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 9 рейсів. Дістатися з міста Люблін в місто Немирів автобусом можна за 15 ч 5 мин. Відстань між містами становить 618 км.

Вартість квитків на автобус Люблін – Немирів

В середньому ціна квитка становить 784 грн. Найдешевший квиток коштує 776 грн, а найдорожчий 791 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Люблін – Немирів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 81 квитків Люблін – Немирів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Люблін і Немирів займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Автостанції Немирів

В місті Немирів знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Немирів , що знаходится за адресою вулиця Горького; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Люблін – Немирів
Середня ціна квитка784 грн
Найдорожчий квиток791 грн
Найдешевший квиток776 грн
Найшвидший рейс15 ч 5 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку2
Місто Люблін пов’язане з автостанціями1458