Квитки на автобус Люблін – Гайсин

Список рейсів на завтра по напрямку Люблін – Гайсин


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Люблін – Гайсин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Люблін, розклад автобусів з м. Гайсин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гайсин — Люблін.

Автобусні рейси Люблін – Гайсин

Автобуси Люблін – Гайсин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 31 рейсів. Дістатися з міста Люблін в місто Гайсин автобусом можна за 15 ч 50 мин. Відстань між містами становить 670 км.

Вартість квитків на автобус Люблін – Гайсин

В середньому ціна квитка становить 846 грн. Найдешевший квиток коштує 776 грн, а найдорожчий 951 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Люблін – Гайсин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Люблін – Гайсин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Люблін і Гайсин займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Автостанції Гайсин

В місті Гайсин знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Гайсин , що знаходится за адресою вулиця 1-го Травня; будинок 129 .

Зведена інформація по напрямку Люблін – Гайсин
Середня ціна квитка846 грн
Найдорожчий квиток951 грн
Найдешевший квиток776 грн
Найшвидший рейс15 ч 50 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку3
Місто Люблін пов’язане з автостанціями1458