Квитки на автобус Київ – Люблін

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Люблін


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Люблін ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Люблін.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Люблін — Київ.

Автобусні рейси Київ – Люблін

Автобуси Київ – Люблін відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 436 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Люблін автобусом можна за 9 ч 10 мин. Відстань між містами становить 676 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Люблін

В середньому ціна квитка становить 606 грн. Найдешевший квиток коштує 450 грн, а найдорожчий 1009 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Люблін

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2129 квитків Київ – Люблін.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Люблін займається 58 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Люблін
Середня ціна квитка606 грн
Найдорожчий квиток1009 грн
Найдешевший квиток450 грн
Найшвидший рейс9 ч 10 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку58
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439