Квитки на автобус Гожув-Велькопольски – Одеса

Список рейсів на завтра по напрямку Гожув-Велькопольски – Одеса


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Гожув-Велькопольски – Одеса ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Гожув-Велькопольски, розклад автобусів з м. Одеса.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Одеса — Гожув-Велькопольски.

Автобусні рейси Гожув-Велькопольски – Одеса

Автобуси Гожув-Велькопольски – Одеса відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Гожув-Велькопольски в місто Одеса автобусом можна за 28 ч 20 мин. Відстань між містами становить 1573 км.

Вартість квитків на автобус Гожув-Велькопольски – Одеса

В середньому ціна квитка становить 1589 грн. Найдешевший квиток коштує 1248 грн, а найдорожчий 1870 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Гожув-Велькопольски – Одеса

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 32 квитків Гожув-Велькопольски – Одеса.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Гожув-Велькопольски і Одеса займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Гожув-Велькопольски

В місті Гожув-Велькопольски знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гожув-Велькопольский , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 10 .

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Гожув-Велькопольски – Одеса
Середня ціна квитка1589 грн
Найдорожчий квиток1870 грн
Найдешевший квиток1248 грн
Найшвидший рейс28 ч 20 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку2
Місто Гожув-Велькопольски пов’язане з автостанціями904