Квитки на автобус Стрий – Катовіце

Список рейсів на завтра по напрямку Стрий – Катовіце


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Стрий – Катовіце ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Стрий, розклад автобусів з м. Катовіце.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Катовіце — Стрий.

Автобусні рейси Стрий – Катовіце

Автобуси Стрий – Катовіце відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 112 рейсів. Дістатися з міста Стрий в місто Катовіце автобусом можна за 8 ч 40 мин. Відстань між містами становить 437 км.

Вартість квитків на автобус Стрий – Катовіце

В середньому ціна квитка становить 716 грн. Найдешевший квиток коштує 580 грн, а найдорожчий 900 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Стрий – Катовіце

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 123 квитків Стрий – Катовіце.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Стрий і Катовіце займається 21 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Стрий

В місті Стрий знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Стрий , що знаходится за адресою вулиця Вокзальна; будинок 7Б .

Автостанції Катовіце

В місті Катовіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Катовіце , що знаходится за адресою вулиця Петра Скарги; будинок 4 .

Зведена інформація по напрямку Стрий – Катовіце
Середня ціна квитка716 грн
Найдорожчий квиток900 грн
Найдешевший квиток580 грн
Найшвидший рейс8 ч 40 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку21
Місто Стрий пов’язане з автостанціями640