Квитки на автобус Люблін – Полтава

Список рейсів на завтра по напрямку Люблін – Полтава


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Люблін – Полтава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Люблін, розклад автобусів з м. Полтава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Полтава — Люблін.

Автобусні рейси Люблін – Полтава

Автобуси Люблін – Полтава відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 182 рейсів. Дістатися з міста Люблін в місто Полтава автобусом можна за 13 ч 50 мин. Відстань між містами становить 1037 км.

Вартість квитків на автобус Люблін – Полтава

В середньому ціна квитка становить 848 грн. Найдешевший квиток коштує 634 грн, а найдорожчий 1165 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Люблін – Полтава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 152 квитків Люблін – Полтава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Люблін і Полтава займається 25 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Люблін – Полтава
Середня ціна квитка848 грн
Найдорожчий квиток1165 грн
Найдешевший квиток634 грн
Найшвидший рейс13 ч 50 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку25
Місто Люблін пов’язане з автостанціями1458