Квитки на автобус Гайсин – Катовіце

Список рейсів на завтра по напрямку Гайсин – Катовіце


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Гайсин – Катовіце ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Гайсин, розклад автобусів з м. Катовіце.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Катовіце — Гайсин.

Автобусні рейси Гайсин – Катовіце

Автобуси Гайсин – Катовіце відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 70 рейсів. Дістатися з міста Гайсин в місто Катовіце автобусом можна за 16 ч 40 мин. Відстань між містами становить 920 км.

Вартість квитків на автобус Гайсин – Катовіце

В середньому ціна квитка становить 1078 грн. Найдешевший квиток коштує 976 грн, а найдорожчий 1251 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Гайсин – Катовіце

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Гайсин – Катовіце.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Гайсин і Катовіце займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Гайсин

В місті Гайсин знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гайсин , що знаходится за адресою вулиця 1-го Травня; будинок 129 .

Автостанції Катовіце

В місті Катовіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Катовіце , що знаходится за адресою вулиця Петра Скарги; будинок 4 .

Зведена інформація по напрямку Гайсин – Катовіце
Середня ціна квитка1078 грн
Найдорожчий квиток1251 грн
Найдешевший квиток976 грн
Найшвидший рейс16 ч 40 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку8
Місто Гайсин пов’язане з автостанціями833