Квитки на автобус Черкаси – Брно

Список рейсів на завтра по напрямку Черкаси – Брно


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Черкаси – Брно ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Черкаси, розклад автобусів з м. Брно.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Брно — Черкаси.

Автобусні рейси Черкаси – Брно

Автобуси Черкаси – Брно відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Черкаси в місто Брно автобусом можна за 26 ч 5 мин. Відстань між містами становить 1341 км.

Вартість квитків на автобус Черкаси – Брно

В середньому ціна квитка становить 2290 грн. Найдешевший квиток коштує 2290 грн, а найдорожчий 2290 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Черкаси – Брно

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Черкаси – Брно.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Черкаси і Брно займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Черкаси

В місті Черкаси знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Черкаси-2 , що знаходится за адресою вулиця Володимира Ложешнікова; дім 7 .

Автостанції Брно

В місті Брно знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Звонарка , що знаходится за адресою вулиця Звонарка 411 .

Зведена інформація по напрямку Черкаси – Брно
Середня ціна квитка2290 грн
Найдорожчий квиток2290 грн
Найдешевший квиток2290 грн
Найшвидший рейс26 ч 5 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку1
Місто Черкаси пов’язане з автостанціями946