Квитки на автобус Бориспіль – Люблін

Список рейсів на завтра по напрямку Бориспіль – Люблін


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бориспіль – Люблін ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бориспіль, розклад автобусів з м. Люблін.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Люблін — Бориспіль.

Автобусні рейси Бориспіль – Люблін

Автобуси Бориспіль – Люблін відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 11 рейсів. Дістатися з міста Бориспіль в місто Люблін автобусом можна за 13 ч 0 мин. Відстань між містами становить 717 км.

Вартість квитків на автобус Бориспіль – Люблін

В середньому ціна квитка становить 800 грн. Найдешевший квиток коштує 699 грн, а найдорожчий 854 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бориспіль – Люблін

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Бориспіль – Люблін.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бориспіль і Люблін займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бориспіль

В місті Бориспіль знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Бориспіль , що знаходится за адресою вулиця Київський Шлях; будинок 76 .

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Бориспіль – Люблін
Середня ціна квитка800 грн
Найдорожчий квиток854 грн
Найдешевший квиток699 грн
Найшвидший рейс13 ч 0 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку3
Місто Бориспіль пов’язане з автостанціями729