Розклад автовокзалів і автостанцій Новий Буг

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Новий Буг. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Новий Буг - Єланець , по цьому маршруту відправляється 162 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Новий Буг

В Новий Буг знаходиться 36 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це новий Буг в місті Новий Буг , яка знаходиться за адресою новий Буг . У день вона обслуговує 57 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 18 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Новий Буг

Автобусними перевезеннями з Новий Буг займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Владов В.П. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Новий Буг

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 43 грн, а найдорожчий 503. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Новий Буг

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Новий Буг і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Новий Буг
Кількість автостанцій в країні36
Частота рейсів на тиждень162
Можна поїхати в міста18
Найдешевший квиток43
Найдорожчий квиток503
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Владов В.П.
Найпопулярніша автостанція в країніновий Буг