Розклад автовокзалів і автостанцій Буковель

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Буковель. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Буковель - Львів , по цьому маршруту відправляється 712 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Буковель

В Буковель знаходиться 75 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Буковель в місті Буковель , яка знаходиться за адресою Буковель . У день вона обслуговує 51 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 25 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Буковель

Автобусними перевезеннями з Буковель займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Кот Є.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Van Hool 915 (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Буковель

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 40 грн, а найдорожчий 1070. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Буковель

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Буковель і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Буковель
Кількість автостанцій в країні75
Частота рейсів на тиждень712
Можна поїхати в міста25
Найдешевший квиток40
Найдорожчий квиток1070
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Кот Є.В.
Найпопулярніша автостанція в країніБуковель