Квитки на автобус Зелена-Гура – Кропивницький

Список рейсів на завтра по напрямку Зелена-Гура – Кропивницький


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Зелена-Гура – Кропивницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Зелена-Гура, розклад автобусів з м. Кропивницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кропивницький — Зелена-Гура.

Автобусні рейси Зелена-Гура – Кропивницький

Автобуси Зелена-Гура – Кропивницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 17 рейсів. Дістатися з міста Зелена-Гура в місто Кропивницький автобусом можна за 30 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1499 км.

Вартість квитків на автобус Зелена-Гура – Кропивницький

В середньому ціна квитка становить 1635 грн. Найдешевший квиток коштує 1458 грн, а найдорожчий 1799 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Зелена-Гура – Кропивницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 19 квитків Зелена-Гура – Кропивницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Зелена-Гура і Кропивницький займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Зелена-Гура

В місті Зелена-Гура знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Зелена-Гура , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 27 .

Автостанції Кропивницький

В місті Кропивницький знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кропивницький , що знаходится за адресою Олександрійське шосе; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Зелена-Гура – Кропивницький
Середня ціна квитка1635 грн
Найдорожчий квиток1799 грн
Найдешевший квиток1458 грн
Найшвидший рейс30 ч 40 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку3
Місто Зелена-Гура пов’язане з автостанціями782