Квитки на автобус Пльзень – Кельн

Список рейсів на завтра по напрямку Пльзень – Кельн


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Пльзень – Кельн ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Пльзень, розклад автобусів з м. Кельн.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кельн — Пльзень.

Автобусні рейси Пльзень – Кельн

Автобуси Пльзень – Кельн відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 20 рейсів. Дістатися з міста Пльзень в місто Кельн автобусом можна за 8 ч 50 мин. Відстань між містами становить 568 км.

Вартість квитків на автобус Пльзень – Кельн

В середньому ціна квитка становить 2117 грн. Найдешевший квиток коштує 1161 грн, а найдорожчий 2790 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Пльзень – Кельн

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 144 квитків Пльзень – Кельн.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Пльзень і Кельн займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Пльзень

В місті Пльзень знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Пльзень , що знаходится за адресою вулиця Гусова; будинок 60 .

Автостанції Кельн

В місті Кельн знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Cologne , що знаходится за адресою Cologne .

Зведена інформація по напрямку Пльзень – Кельн
Середня ціна квитка2117 грн
Найдорожчий квиток2790 грн
Найдешевший квиток1161 грн
Найшвидший рейс8 ч 50 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку2
Місто Пльзень пов’язане з автостанціями493