Квитки на автобус Ополе – Коломия

Список рейсів на завтра по напрямку Ополе – Коломия


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ополе – Коломия ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ополе, розклад автобусів з м. Коломия.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Коломия — Ополе.

Автобусні рейси Ополе – Коломия

Автобуси Ополе – Коломия відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 40 рейсів. Дістатися з міста Ополе в місто Коломия автобусом можна за 14 ч 35 мин. Відстань між містами становить 677 км.

Вартість квитків на автобус Ополе – Коломия

В середньому ціна квитка становить 889 грн. Найдешевший квиток коштує 850 грн, а найдорожчий 954 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ополе – Коломия

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 26 квитків Ополе – Коломия.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ополе і Коломия займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ополе

В місті Ополе знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Ополе , що знаходится за адресою вулицям 1 травня; будинок 4 .

Автостанції Коломия

В місті Коломия знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Коломия , що знаходится за адресою вулиця Бориса Антоненко-Давидовича; будинок 15 .

Зведена інформація по напрямку Ополе – Коломия
Середня ціна квитка889 грн
Найдорожчий квиток954 грн
Найдешевший квиток850 грн
Найшвидший рейс14 ч 35 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку6
Місто Ополе пов’язане з автостанціями913