Квитки на автобус Оломоуц – Катовіце

Список рейсів на завтра по напрямку Оломоуц – Катовіце


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Оломоуц – Катовіце ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Оломоуц, розклад автобусів з м. Катовіце.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Катовіце — Оломоуц.

Автобусні рейси Оломоуц – Катовіце

Автобуси Оломоуц – Катовіце відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 53 рейсів. Дістатися з міста Оломоуц в місто Катовіце автобусом можна за 2 ч 0 мин. Відстань між містами становить 174 км.

Вартість квитків на автобус Оломоуц – Катовіце

В середньому ціна квитка становить 786 грн. Найдешевший квиток коштує 250 грн, а найдорожчий 992 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Оломоуц – Катовіце

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 153 квитків Оломоуц – Катовіце.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Оломоуц і Катовіце займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Оломоуц

В місті Оломоуц знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Оломоуц , що знаходится за адресою вулиця Сладковський; будинок 142/37 .

Автостанції Катовіце

В місті Катовіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Катовіце , що знаходится за адресою вулиця Петра Скарги; будинок 4 .

Зведена інформація по напрямку Оломоуц – Катовіце
Середня ціна квитка786 грн
Найдорожчий квиток992 грн
Найдешевший квиток250 грн
Найшвидший рейс2 ч 0 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку6
Місто Оломоуц пов’язане з автостанціями377