Квитки на автобус Львів – Коблєнц

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Коблєнц


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Коблєнц ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Коблєнц.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Коблєнц — Львів.

Автобусні рейси Львів – Коблєнц

Автобуси Львів – Коблєнц відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Коблєнц автобусом можна за 28 ч 45 мин. Відстань між містами становить 1406 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Коблєнц

В середньому ціна квитка становить 2238 грн. Найдешевший квиток коштує 1741 грн, а найдорожчий 2734 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Коблєнц

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Львів – Коблєнц.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Коблєнц займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Коблєнц

В місті Коблєнц знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Спарде-Банк , що знаходится за адресою Франкенштрассе; будинок 1-3 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Коблєнц
Середня ціна квитка2238 грн
Найдорожчий квиток2734 грн
Найдешевший квиток1741 грн
Найшвидший рейс28 ч 45 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку2
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036