Квитки на автобус Люблін – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Люблін – Київ


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Люблін – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Люблін, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Люблін.

Автобусні рейси Люблін – Київ

Автобуси Люблін – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 403 рейсів. Дістатися з міста Люблін в місто Київ автобусом можна за 9 ч 5 мин. Відстань між містами становить 676 км.

Вартість квитків на автобус Люблін – Київ

В середньому ціна квитка становить 1239 грн. Найдешевший квиток коштує 810 грн, а найдорожчий 2034 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Люблін – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1980 квитків Люблін – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Люблін і Київ займається 54 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Люблін – Київ
Середня ціна квитка1239 грн
Найдорожчий квиток2034 грн
Найдешевший квиток810 грн
Найшвидший рейс9 ч 5 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку54
Місто Люблін пов’язане з автостанціями1458