Квитки на автобус Лодзь – Шепетівка

Список рейсів на завтра по напрямку Лодзь – Шепетівка


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Лодзь – Шепетівка ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Лодзь, розклад автобусів з м. Шепетівка.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Шепетівка — Лодзь.

Автобусні рейси Лодзь – Шепетівка

Автобуси Лодзь – Шепетівка відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 28 рейсів. Дістатися з міста Лодзь в місто Шепетівка автобусом можна за 13 ч 25 мин. Відстань між містами становить 674 км.

Вартість квитків на автобус Лодзь – Шепетівка

В середньому ціна квитка становить 860 грн. Найдешевший квиток коштує 697 грн, а найдорожчий 1019 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лодзь – Шепетівка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 34 квитків Лодзь – Шепетівка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лодзь і Шепетівка займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калиска , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Автостанції Шепетівка

В місті Шепетівка знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Шепетівка , що знаходится за адресою Старокостянтинівське шосе; будинок 42 .

Зведена інформація по напрямку Лодзь – Шепетівка
Середня ціна квитка860 грн
Найдорожчий квиток1019 грн
Найдешевший квиток697 грн
Найшвидший рейс13 ч 25 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку4
Місто Лодзь пов’язане з автостанціями1375