Квитки на автобус Шепетівка – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Шепетівка – Київ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Шепетівка – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Шепетівка, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Шепетівка.

Автобусні рейси Шепетівка – Київ

Автобуси Шепетівка – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 98 рейсів. Дістатися з міста Шепетівка в місто Київ автобусом можна за 3 ч 40 мин. Відстань між містами становить 296 км.

Вартість квитків на автобус Шепетівка – Київ

В середньому ціна квитка становить 318 грн. Найдешевший квиток коштує 313 грн, а найдорожчий 350 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Шепетівка – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 174 квитків Шепетівка – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Шепетівка і Київ займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Шепетівка

В місті Шепетівка знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Шепетівка , що знаходится за адресою Старокостянтинівське шосе; будинок 42 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Шепетівка – Київ
Середня ціна квитка318 грн
Найдорожчий квиток350 грн
Найдешевший квиток313 грн
Найшвидший рейс3 ч 40 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку3
Місто Шепетівка пов’язане з автостанціями525