Квитки на автобус Ліберець – Стрий

Список рейсів на завтра по напрямку Ліберець – Стрий


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ліберець – Стрий ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ліберець, розклад автобусів з м. Стрий.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Стрий — Ліберець.

Автобусні рейси Ліберець – Стрий

Автобуси Ліберець – Стрий відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 12 рейсів. Дістатися з міста Ліберець в місто Стрий автобусом можна за 17 ч 25 мин. Відстань між містами становить 780 км.

Вартість квитків на автобус Ліберець – Стрий

В середньому ціна квитка становить 1144 грн. Найдешевший квиток коштує 992 грн, а найдорожчий 1371 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ліберець – Стрий

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 7 квитків Ліберець – Стрий.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ліберець і Стрий займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ліберець

В місті Ліберець знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ліберец , що знаходится за адресою вулиця Жітавска / Ванюрова .

Автостанції Стрий

В місті Стрий знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Стрий , що знаходится за адресою вулиця Вокзальна; будинок 7Б .

Зведена інформація по напрямку Ліберець – Стрий
Середня ціна квитка1144 грн
Найдорожчий квиток1371 грн
Найдешевший квиток992 грн
Найшвидший рейс17 ч 25 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку1
Місто Ліберець пов’язане з автостанціями252