Квитки на автобус Хуст – Ліберець

Список рейсів на завтра по напрямку Хуст – Ліберець


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Хуст – Ліберець ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Хуст, розклад автобусів з м. Ліберець.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ліберець — Хуст.

Автобусні рейси Хуст – Ліберець

Автобуси Хуст – Ліберець відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 10 рейсів. Дістатися з міста Хуст в місто Ліберець автобусом можна за 19 ч 0 мин. Відстань між містами становить 795 км.

Вартість квитків на автобус Хуст – Ліберець

В середньому ціна квитка становить 1547 грн. Найдешевший квиток коштує 1371 грн, а найдорожчий 1882 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Хуст – Ліберець

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 54 квитків Хуст – Ліберець.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Хуст і Ліберець займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Хуст

В місті Хуст знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Хуст , що знаходится за адресою вулиця Івана Франка; будинок 118 .

Автостанції Ліберець

В місті Ліберець знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ліберец , що знаходится за адресою вулиця Жітавска / Ванюрова .

Зведена інформація по напрямку Хуст – Ліберець
Середня ціна квитка1547 грн
Найдорожчий квиток1882 грн
Найдешевший квиток1371 грн
Найшвидший рейс19 ч 0 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку3
Місто Хуст пов’язане з автостанціями278