Квитки на автобус Кривий Ріг – Гожув-Велькопольски

Список рейсів на завтра по напрямку Кривий Ріг – Гожув-Велькопольски


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кривий Ріг – Гожув-Велькопольски ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кривий Ріг, розклад автобусів з м. Гожув-Велькопольски.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гожув-Велькопольски — Кривий Ріг.

Автобусні рейси Кривий Ріг – Гожув-Велькопольски

Автобуси Кривий Ріг – Гожув-Велькопольски відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Кривий Ріг в місто Гожув-Велькопольски автобусом можна за 34 ч 35 мин. Відстань між містами становить 1673 км.

Вартість квитків на автобус Кривий Ріг – Гожув-Велькопольски

В середньому ціна квитка становить 1806 грн. Найдешевший квиток коштує 1691 грн, а найдорожчий 2034 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кривий Ріг – Гожув-Велькопольски

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 17 квитків Кривий Ріг – Гожув-Велькопольски.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кривий Ріг і Гожув-Велькопольски займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кривий Ріг

В місті Кривий Ріг знаходиться 34 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Дніпропетровське шосе; будинок 1А .

Автостанції Гожув-Велькопольски

В місті Гожув-Велькопольски знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гожув-Великопольський , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Кривий Ріг – Гожув-Велькопольски
Середня ціна квитка1806 грн
Найдорожчий квиток2034 грн
Найдешевший квиток1691 грн
Найшвидший рейс34 ч 35 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку3
Місто Кривий Ріг пов’язане з автостанціями1169